Düğünlerde Kuru Buz Nasıl Kullanılır?

Elbiseler hazır, mekan hazır, pasta hazır ve özel gününüzü paylaşmak istediğiniz hayatınızdaki insanları düğününüze davet ettiniz. Romantik düğünler için son derece uygun bir ortam hazırladınız. Ama bir şeylerin farklı olmasını istiyor olabilirsiniz. İşte bu noktada kuru buz devreye girer.

Kuru buzun kullanım alanlarından birisi olan özel efektler düğününüze renk katacaktır. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey ise pellet şeklinde bir miktar kuru buz ve bu kuru buzu sise dönüştürebilecek sis makinesidir. Bu ikili bir araya getirdiğiniz zaman mekana çarpıcı bir giriş yapabilirsiniz.

Hatta dans ederken, özel anınızı paylaşırken ve çok daha fazlasını yaparken kuru buzdan yararlanabilirsiniz. Önümüzdeki zamanlarda hayalinizdeki düğünü planlıyorsanız ve mekan konusunda tereddütünüz yoksa organizasyona kuru buzu dahil etmeyi ihmal etmemelisiniz.

Ucuz Maliyetli Özel Efektler

Kuru buz maliyeti az olan bir materyaldir. Dolayısıyla özel efektler oluşturmaya çalışırken bütçeyi aşma gibi bir problemle karşılaşamazsınız. Dalaman Kuru Buz sayesinde kuru buz teminatını kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Düğününüz ne kadar masraflı olursa olsun, sahneye katacağınız sisli ortam sizin için çok pahalı olmayacaktır. Söylediğimiz gibi tek ihtiyacınız olan pellet şeklinde kuru buzlar ve aynı zamanda bir sis makinesidir. Düğününüzü organize ederken bunları dahil etmelisiniz.

Her şeyi kendiniz planlıyorsanız bu durumda kuru buz pelletlerinin zamanında size ulaştırılmasını sağlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alternatif olarak düğünü yapacağınız mekanın kuru buz siparişine yardımcı olabilmesi söz konusu olacaktır.

Kuru Buzda Kalite: Dalaman Kuru Buz

Düğününüzde kullanmak için kuru buza mı ihtiyacınız var? Bu durumda Dalaman Kuru Buz'un kaliteli hizmetinden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Size aşağıdaki türlerde kuru buz teminatı yapabiliriz:

  • Pellet - Çok küçük parçalarda olan bu ürünler özellikle düğün ve diğer organizasyonlarda efektlerin oluşturulmasında kullanılan sis makinelerinin yakıtı durumundadırlar. Düğününüz için kuru buz alacaksanız önceliğiniz bunlar olmalıdır.
  • Nugget - Pellet türünden biraz daha büyüktürler. Özellikle ilaç firmaları, ikram hizmetleri (cattering), fotoğrafçılar ve okullar tarafından tercih edilirler. Düğün gibi organizasyonlarda bunlara pek ihtiyacınız olmayabilir.
  • Blok - En büyük kuru buz türüdür. Genellikle nakliye firmaları tarafından tercih edilirler. Çok büyük ve geniş oldukları için soğutma ürünü olarak kullanıldıkları unutulmamalıdır. Düğün gibi organizasyonlarda bunlara pek ihtiyacınız olmayabilir.

Dalaman Kuru Buz olarak tüm kuru buz siparişlerinizi karşılamaya hazırız. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve kuru buzu kullanmak istediğiniz alan hakkında daha fazla bilgi edinmek. Hemen şimdi bizimle iletişime geçin ve Türkiye'nin tüm bölgesine hizmet veren bir firmayla çalışmanın keyfini çıkarın.

Yorum Yap